Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/configuration.php:1) in /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/configuration.php:1) in /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/configuration.php:1) in /home/users/daniel72/public_html/dommaryi/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Newsflash
Newsflash
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 czerwca 2010 19:43

28-29.05.2010 r. 14 osób z naszej Placówki wzięło udział w Misyjnym Kongresie Dzieci w Częstochowie. Poznaliśmy wielu wspaniałych Misjonarzy. Braliśmy udział we wspólnej modlitwie i zabawie. Było kolorowo i bardzo wesoło. Cieszymy się, że w naszym Domu działa Ognisko Misyjne:)...

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

18.IX - tradycyjnie już wzięliśmy udział w szamotulskiej pieszej pielgrzymce do Biezdrowa. Był to czas modlitwy, wyciszenia, przemyślenia wielu spraw...

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

14.X - odwiedziliśmy poznańskie termy. Uciechom wodnym nie było końca. Dziękujemy tym, którzy umożliwili nam ten radosny wyjazd !

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

10-11.IX Dziesięciu chłopców wyjechało do Konina, by walczyć na boisku o tytuł najlepszych piłkarzy. Trzeba przyznać, że starali się bardzo, o czym świadczą przywiezione przez nich trofea !

 
PDF Drukuj Email

6.XII - przeżywaliśmy wspaniały koncert mikołajkowy, zorganizowany przez Szkołę Muzyczną z Poznania. Dziękujemy organizatorom, dyrekcji szkoły nr 3, w której ów koncert się odbywał i wszystkim, którzy mają wielkie serca.

 
PDF Drukuj Email

10.XII - nasi chłopcy walczyli dzielnie, strzelając gole na Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim. Zdobyli co prawda 4 miejsce, ale czy zawsze trzeba stać na podium ? :)

 
PDF Drukuj Email

11.XII - cztery dziewczęta pojechały na Oazowy Dzień Wspólnoty aż do Lęborka. Modliły się, skupiały, trwały przy Jezusie. Mamy nadzieję, że o nas w modlitwach też pamiętały.

 
PDF Drukuj Email

21.XII - to dzień naszej Wigilii. Po przepięknych jasełkach i koncercie kolęd dzieliliśmy się opłatkiem, by życzyć każdemu tego, co najpiękniejsze, by życzyć dobra, które przynosi Boże Dzieciątko. Potem, wraz z zaproszonymi gośćmi zasiedliśmy do Wieczerzy. Oczywiście był tez śpiew kolęd, były łzy, wzruszenie i szczęście.

Za tyle darów Panie Jezu - dziękujemy.

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

3.XI - SZEŚCIU WSPANIAŁYCH zostało "studentami" Uniwersytetu im. A. Mickiewicza  w Poznaniu. Rozpoczęliśmy zajęcia na Kolorowym Uniwersytecie, czyli uniwersytecie dla dzieci. Otrzymaliśmy indeksy i zachętę do zgłębiania tajników nauki.

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

19.X - 11 osób pojechało do Pleszewa na Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów. I uwaga....! Przywieźliśmy 1 miejsce i 3 wyróżnienia!

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

12.X - w naszym Domu obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Zaprosiliśmy naszych opiekunów, wychowawców, oraz nauczycieli ze szkół. To dla nich przygotowaliśmy piękny program artystyczny i słodki poczęstunek. Dziękujemy za trud, za ich dobroć i troskę.

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 20:28

1.X - przeżywaliśmy Jesienny Dzień Sportu. Były turnieje, przeszkody, biegi, skoki i co tylko możliwe. A na koniec.....nagrody!